500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!

Teslimat Şartları

TESLİMAT KOŞULLARI

 

         Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 3(Üç) iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde (Saat 16.00'ya kadar) kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin İba Pet Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi'nin merkezine olan uzaklığına göre de kargo şirketi 7(Yedi) gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. Satın almış olduğunuz ürünlerinizi her zaman standart teslimat süresi içinde göndermiş olmayı hedeflemekteyiz. Ancak beklenmeyen faktörler gecikmeye sebep olması durumunda teslimatlar da bir takım gecikmeler yaşanabilmektedir. 

         İşletmemizde hafta sonu çalışılmadığı için işlem yapılmamaktadır. Bayram ve resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

         Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketleri tarafından İba Pet Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

         Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta, SMS veya telefonla aranarak size bilgi verilecektir.

TESLİMAT ÜCRETLERİ

Standart Teslimat: Belirli tutar üzerindeki siparişlerde kargo ücretsiz kampanyası uygulanır. Ücretsiz kargo alt limiti sitede gerekli alanlarda duyurulur. 

         Vetiba.com on-line alışveriş sitesi olup site, aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Ender de olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir. Bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise 7 gün içerisinde tarafınıza bilgi verilecektir. Ürün tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

         Yine Kargo Firması teslimat adres bilgilerine göre bir planlama yaparak teslimat planlamasını gerçekleştirebilir.

SİPARİŞİMİN TESLİMAT DURUMUNUNUN KONTROLÜ

         Sitemiz üzerinden oluşturmuş olduğunuz siparişleriniz ile ilgili olarak tarafınıza SMS ve e-posta iletişim yöntemleri ile bilgilendirme gerçekleştirilecektir. Siparişinizin teslimat durumunu SMS ve e-posta üzerinde yer alan yönergeleri takip edebilirsiniz.  Eğer sitemize üyeliğiniz bulunuyorsa üye girişi yaparak Üyelik > Hesabım > Siparişlerim başlığı altından sitemiz üzerinden vermiş olduğunuz sipariş geçmişinize ulaşabilir ve siparişlerinizin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Siparişiniz ile ilgili sizi bilgilendirebilmemiz için, ibapetas@gmail.com veya 05353155507 numaralı whatsapp hattından ile iletişime geçebilirsiniz.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et