500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!

İade Politikası

Garanti ve İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürün veya ürünleri hiçbir sebep belirtmeksizin 15 gün içerisinde ücretsiz kargoyla iade edebilirsiniz.

İade işlemini yapmadan önce 0535315507 nolu numaramızdan veya ibapetas@gmail.com adresinden bize ulaşarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

İade kargolar yalnızca Aras Kargo ile gönderilebilir.

İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, size geldiği gibi taşıma sırasında hasar görmeyeceği, sağlam ve korunaklı bir şekilde paketleyerek kargoya teslim etmelisiniz. Depomuza ulaşan iade ürünlerde, ürünün hasarlı olması iade işleminin yapılmasına engel olabilir.

Orijinal ambalajı bozulmuş/açılmış; denenmiş kıyafet, tasma, patik ya da kullanılmış makas, fırça/tarak gibi hijyenik nedenlerden dolayı tekrar satılabilir özelliği kaybedilmiş ürünler (ürünün kendisinde bir ayıp/kusur olmadığı sürece) iade edilemez. Kullanılmamış, hasar görmemiş, ambalajı açılmamış, tekrar satılabilir özelliği kaybedilmemiş ürünler iade edilebilir.

Siparişlerin hazırlanması sırasında maksimum özen göstermemize rağmen eğer SKT tarihi  geçmiş, çalışmayan/bozuk, lekeli/defolu, sipariş edilenden farklı/yanlış vb. bir ürün size teslim edilirse ürün ambalajını açmış olsanız da iade edebilirsiniz.

İba Pet Malzemeleri Ticaret Limited Şirketi'ne ulaşan ve kontrol edildikten sonra iadesi onaylanan siparişlerin ücret iadeleri 1-10 işgünü içerisinde yapılır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et