500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!

Hakkımızda

Veteriner Hekim Yusuf Yasir İBA tarafından  hayvan sevgisine verilen önemi Patili Dostlarımıza güvenle  ulaştırmak için yolculuğa çıkılarak 2020 yılında Avsallar Veteriner Kliniği ve 2022 yılında Petiba AVM açılmıştır.

Her zaman hayvan sevgimizi en önde tutarak evcil dostlarımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Bunun için fiyat kalite performansına hassasiyet gösteriyoruz. Müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde dürüstlük ve etik davranışlardan vazgeçmiyor, güven ve saygıya dayalı, uzun süreli ilişkiler kurmayı amaçlıyoruz. Memnun müşterilerimizle mutlu yuvaları her dakika artırmayı hedefliyoruz. Tüm bu başarılara ulaşabilmek için çalışma arkadaşlarımızın motivasyonlarına önem veriyor, hedeflerimizi birlikte büyütüyoruz.

Müşteri memnuniyeti ve Tüketici haklarına “kul hakkı” başlıklı kırmızı çizgimizi hiç  esnetmiyoruz.

Güvenli alış veriş yapabilmeniz için gerekli tüm teknolojik donanımımız sizlere hizmeti çok daha hızlı ve ekonomik hale dönüştürmekteyiz.

Vetiba.com’a duyduğunuz güven için Teşekkür ederiz.

İBA PET MALZEMELERİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et