500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo BEDAVA!

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik ve Güvenlik

Vetiba.com, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Vetiba sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, verilerin gruplandırılması ve anlamlandırılması amacıyla yapılan çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında kullanılmaktadır. Vetiba, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Vetiba.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, Vetiba.com online alışveriş müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla Vetiba iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Vetiba.com sunmuş olduğu servisleri genişletmek, iyileştirmek, hızlandırmak, çeşitlendirmek, raporlamak vb. sebeplerle bir çok üçüncü parti yazılım ve çeşitli hizmetler kullanmaktadır. Vetiba.com'daki veriler, verilerin güvenliği sağlanması konuşuluyla üçüncü parti yazılımlara aktarılabilir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Vetiba’dan gönderilen maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Vetiba.com sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Vetiba.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et